Oferujemy tłumaczenia przysięgłe w językach:

angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, chorwacki, czeski, flamandzki, niderlandzki, hiszpański, rumuński, słowacki, słoweński, ukraiński, włoski, białoruski, bułgarski, duński, litewski, łaciński, łotewski, macedoński, norweski, portugalski, serbski, szwedzki, węgierski i inne. Języki egzotyczne (np. suahili)– do uzgodnienia.

JAK PRZETŁUMACZYĆ DOKUMENT?

Przynieś do nas oryginał dokumentu, w biurze otrzymasz orientacyjną cenę tłumaczenia, złóż zlecenie, wpłać zadatek i nie zapomnij pozostawić nr telefonu kontaktowego, potwierdź realizację i po max. 3 dniach roboczych dokonasz zapłaty i odbierzesz tłumaczenie.

O gotowości tłumaczenia do odbioru informujemy telefonicznie lub SMSem.

W przypadku dużych zleceń oraz opóźnień wynikających z przyczyn od nas niezależnych poinformujemy Cię telefonicznie o zmianach odnośnie możliwego terminu tłumaczenia.

TAK SZYBKO I TANIO? JAK TO MOŻLIWE?

W zakresie tłumaczeń przysięgłych prowadzimy działalność brokerską, tj. współpracujemy z różnymi tłumaczami przysięgłymi różnych języków na terenie całego kraju. Szybkie tłumaczenia są możliwe dzięki przesyłkom kurierskim.

Adres E-Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Zgorzelecka 18, Lubań

Telefon

+48 665 631 310

Godziny 

otwarcia:

10:00 - 19:30


 

Przerwa. 15:00 - 16:20

 

Zajęcia z języków (Poniedziałek - Piątek) 

16.30 - 20.05

W okresie ferii zimowych, świątecznych i wakacji letnich biuro tłumaczeń czynne w godzinach:

10:00 - 16:00, we środy 11:00 - 16:00, piątki 10:00-13:00

 

Stała przerwa urlopowa (biuro i szkoła nieczynne): od 15. do 31. lipca każdego roku.