Szkoła Lingua Pro została założona w 2006 roku i jest zlokalizowana w Lubaniu, (Polska).

Nasza szkoła gwarantuje Tobie wysoki standard edukacji i konkurencyjne ceny. W Lingua Pro zwracamy szczególną uwagę na każdego klienta i upewniamy się, że nasi słuchacze będą w pełni zadowoleni. Każdego roku nasz zespół ciężko pracuje, aby stworzyć stymulujące i rozwijające programy dla uczniów na wszystkich poziomach i w każdym wieku.

Nasze sprawdzone tradycje pozwalają nam na użycie udowodnionych metod, które dają wyjątkowe rezultaty. Innowacyjne techniki (w tym platformy internetowe, zarówno te dedykowane do podręczników jak i bezpłatne) używane w procesie edukacyjnym czynią nasze kursy nowoczesnymi i aktualnymi. Wykorzystujemy połączenie tradycji (nauka komunikacji) i innowacji (narzędzia online) dla dobra naszych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o oferowanych przez nas programach edukacyjnych i kulturalnych (np. wyjazdy do Londynu czy Madrytu).

Szczycimy się wysoką jakością naszych usług.

Lingua Pro jest akredytowaną instytucją i członkiem ETS Global B.V. w zakresie egzaminów państwowych. Kursy dla osób od 11 roku życia opierają się na podręcznikach dostawcy Direct Language Lab. Po ukończeniu 3- letniego programu pomagamy w przygotowaniu do egzaminu państwowego na poziomie B2 i przeprowadzamy jego symulację.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami przez e-mail, telefon lub osobiście.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 665 631 310

SJO Lingua Pro, ul. Zgorzelecka 18 w Lubaniu

Godziny otwarcia

Szkoła i biuro tłumaczeń

10:00 - 19:30, we wtorki od 8.30, w piątki do 15.00

Przerwa

15:00 - 16:20, we wtorki przerwa od 14.00

Poniedziałek - Piątek

Zajęcia z języków

16.30 - 20.05

Poniedziałek - Piątek

W okresie ferii zimowych, świątecznych i wakacji letnich biuro tłumaczeń czynne w godzinach:

10:00 - 16:00

Stała przerwa urlopowa (biuro i szkoła nieczynne): od 15. do 31. lipca każdego roku.

Dane kontaktowe

Telefon: +48 665 631 310
Email: biuro@linguapro.edu.pl
Adres: Zgorzelecka 18, Lubań

 

Street view