Szkoła Lingua Pro, założona w 2006 roku, z dumą mieści się w Lubaniu.

Wysoki standard edukacji i indywidualne podejście

W Lingua Pro gwarantujemy wysoki standard edukacji oraz konkurencyjne ceny. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dbając o to, by nasi słuchacze byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Nasz zespół nauczycieli i specjalistów co roku intensywnie pracuje nad stworzeniem stymulujących i rozwijających programów dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania i w każdym wieku.

Tradycja i innowacja w jednym

Nasze sprawdzone metody dydaktyczne, wspierane przez innowacyjne techniki, przynoszą wyjątkowe rezultaty. W procesie edukacyjnym wykorzystujemy nowoczesne platformy internetowe, zarówno te dedykowane do podręczników, jak i bezpłatne zasoby online. Łączymy tradycyjne metody nauki komunikacji z nowoczesnymi narzędziami online, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość nauczania.

Programy edukacyjne

Oferujemy różnorodne programy edukacyjne, dostosowane do potrzeb uczniów w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Nasze kursy są efektywne i inspirujące, umożliwiając uczniom rozwijanie umiejętności językowych w dynamiczny i angażujący sposób.

Jakość, na którą możesz liczyć

Lingua Pro szczyci się wysoką jakością oferowanych usług. Kursy dla osób od 11. roku życia opierają się na podręcznikach dostawcy Direct Language Lab. Po ukończeniu trzyletniego programu pomagamy w przygotowaniu do egzaminu państwowego na poziomie B2 oraz przeprowadzamy jego symulację.

Lingua Pro to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy uczeń jest dla nas wyjątkowy. Dołącz do nas i przekonaj się, jak skuteczna i inspirująca może być nauka języków obcych.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami przez e-mail, telefon lub osobiście.

SJO Lingua Pro, ul. Zgorzelecka 18 w Lubaniu

Adres E-Mail

Zgorzelecka 18, Lubań

otwarcia:

Poniedziałek:    16:20 - 19:00

Wtorek:               13:30 - 18:00

Środa:                  13:30 - 19:00

Czwartek:           14:00 - 18:00

Piątek:                 10:00 - 18:00

W okresie ferii zimowych, świątecznych i wakacji letnich biuro tłumaczeń czynne w godzinach:

10:00 - 16:00, we środy 11:00 - 16:00, piątki 08:00-09:00

Stała przerwa urlopowa (biuro i szkoła nieczynne): od 15. do 31. lipca każdego roku, oraz pierwszy tydzień ferii zimowych