Lingua Pro zostało założone w 2006 roku i jest zlokalizowane w Lubaniu, Polska.

Nasza szkoła gwarantuje ci wysoki standard edukacji i konkurencyjne ceny. W Lingua Pro zwracamy szczególną uwagę na każdego ucznia i upewniamy się, że nasi słuchacze będą w pełni zadowoleni. Każdego roku nasz zespół ciężko pracuje, aby stworzyć stymulujące i rozwijające programy dla uczniów na wszystkich poziomach i w każdym wieku.

Nasze sprawdzone tradycje pozwalają nam na użycie udowodnionych metod, które dają wyjątkowe rezultaty. Innowacyjne techniki używane w procesie edukacyjnym czynią go nowoczesnym i aktualnym. Połączenie tradycji i innowacji mogą być połączone dla dobra naszych uczniów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o oferowanych przez nas programach edukacyjnych i kulturalnych.

Szczycimy się wysoką jakością naszych usług.

Lingua Pro jest akredytowaną instytucją i członkiem ETS Global B.V. w zakresie egzaminów państwowych, współpracujemy również z wydawcą metody Play Me dla najmłodszych, co oznacza, że zapewniamy efekty poprzez zaangażowanie w jakość i ciągłe doskonalenie. Kursy dla osób od 10 roku życia opierają się na podręcznikach dostawcy Direct Language Lab.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami przez e-mail, telefon lub osobiście.

SJO Lingua Pro, ul. Zgorzelecka 18 w Lubaniu

Szkoła i biuro tłumaczeń