Lingua Pro zostało założone w 2006 roku i jest zlokalizowane w Lubaniu, Polska.

Nasza szkoła gwarantuje Tobie wysoki standard edukacji i konkurencyjne ceny. W Lingua Pro zwracamy szczególną uwagę na każdego klienta i upewniamy się, że nasi słuchacze będą w pełni zadowoleni. Każdego roku nasz zespół ciężko pracuje, aby stworzyć stymulujące i rozwijające programy dla uczniów na wszystkich poziomach i w każdym wieku.

Nasze sprawdzone tradycje pozwalają nam na użycie udowodnionych metod, które dają wyjątkowe rezultaty. Innowacyjne techniki (w tym platformy internetowe, zarówno te dedykowane do podręczników jak i bezpłatne) używane w procesie edukacyjnym czynią nasz kurs nowoczesnym i aktualnym. Połączenie tradycji i innowacji mogą być połączone dla dobra naszych uczniów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o oferowanych przez nas programach edukacyjnych i kulturalnych (np. wyjazdy do Londynu czy Madrytu).

Szczycimy się wysoką jakością naszych usług.

Lingua Pro jest akredytowaną instytucją i członkiem ETS Global B.V. w zakresie egzaminów państwowych, współpracujemy również z wydawcą metody Play Me dla najmłodszych, co oznacza, że zapewniamy efekty poprzez zaangażowanie w jakość i ciągłe doskonalenie. Kursy dla osób od 11 roku życia opierają się na podręcznikach dostawcy Direct Language Lab.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami przez e-mail, telefon lub osobiście.

SJO Lingua Pro, ul. Zgorzelecka 18 w Lubaniu

Szkoła i biuro tłumaczeń

10:00 - 19:30, we wtorki od 8.30, w piątki do 15.00

Przerwa

15:00 - 16:20, we wtorki przerwa od 14.00

Poniedziałek - Piątek

Zajęcia z języków

Poniedziałek - Piątek

W okresie ferii zimowych, świątecznych i wakacji letnich biuro tłumaczeń czynne w godzinach:

10:00 - 16:00

Stała przerwa urlopowa (biuro i szkoła nieczynne): od 15. do 31. lipca każdego roku.

Email: biuro@linguapro.edu.pl
Adres: Zgorzelecka 18, Lubań