slide1 slide2 slide3

Witamy na stronie LINGUA PRO Szkoła Języków Obcych Biuro Tłumaczeń Przysięgłych

Firma LINGUA PRO Szkoła Języków Obcych & Biuro Tłumaczeń powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnego rynku na efektywne usługi edukacyjne oraz potrzeby w zakresie tłumaczeń dokumentów, w szczególności na języki niestandardowe, tj. takie, w zakresie których nie ma tłumaczy przysięgłych w Lubaniu i okolicy (tj. języki włoski, hiszpański, francuski, rosyjski, ale również słoweński, hebrajski, arabski czy chiński).

Nasza oferta

Z przyjemnością informujemy, że od 03 lipca 2013 roku, Szkoła Języków Obcych LINGUA PRO w Lubaniu jest partnerem oraz Ośrodkiem Egzaminacyjnym ETS (Educational Testing Service), jednej z największych organizacji testujących na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

O organizacji ETS (Educational Testing Service)

Organizacja ETS (Educational Testing Service) to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

W Szkole Języków Obcych, która jest centrum egzaminacyjnym ETS, możecie Państwo:

zarejestrować się na egzamin TOEIC® i WiDaF (język angielski i niemiecki)
zdać egzamin TOEIC® i WiDaF podczas sesji egzaminacyjnych

Oferowane przez naszą szkołę egzaminy dostępne są także dla osób spoza Szkoły Języków Obcych. Zachętą do zdobywania certyfikatów przez naszych studentów powinien być przyjazny system ich uznawalności w wielu uczelniach wyższych w Polsce i w USA.

Więcej informacji o ETS Global na: http://www.etsglobal.org/Pl/Pol

Terminy najbliższych sesji otwartych
Egzamin TOEIC®:

Termin egzaminu

Rejestracja i płatność do

08 listopada godz. 16:00

13 grudnia godz. 16:00

21 marca 2014 godz. 16.00 07 marca
16 maja 2014 godz. 16.00 30 kwietnia
20 czerwca 2014 godz. 16 06 czerwca
17 października 2014 g. 16 03 października

Rejestracja

Rejestracji na oba egzaminy można dokonać drogą mailową, telefoniczną lub osobiście w Sekretariacie SJO LINGUA PRO. Przy zgłoszeniu należy podać: typ i termin egzaminu, imię, nazwisko, nr pesel, adres zamieszkania, email oraz telefon.

Opłata za egzamin

Płatności w wysokości 375zł należy dokonać w wyznaczonym terminie na konto szkoły

LINGUA PRO Szkoła Języków Obcych
Bank: Inteligo w PKO BP

W sekcji "tytułem" należy wpisać: imię, nazwisko, nazwę oraz datę egzaminu.
Wszelkich informacji udziela Sekretariat SJO LINGUA PRO, ul. Zgorzelecka 18, I piętro.

LINGUA PRO Szkoła Języków Obcych
ul. Zgorzelecka 18, 59-800 Lubań